7č Torneig d´estiu de Futbol Sala 2016

Per primer cop el torneig no l'organitza el Futbol Sala Conca Dellā, després d'haver-ho fet
els últims sis estius, en no competir federativament com a club. Han agafat el relleu
joves com l'Adriā Colom, Daniel Sánchez, Toni Aubets, Miquel Colom i Jordi Durany.
Amb només 6 equips, es va fer una fase regular tots contra tots i a doble volta.
Els quatre millors passaven a semifinals, sent molt igualat, doncs el tercer, quart i cinquč van
acabar la fase regular empatats a punts. A les semifinals es va tornar a demostrar la
igualtat del torneig, eliminant els quarts al primer de la fase regular i també van
včncer a la final, novament ajustada, amb empat a 1 al final i decidint-se amb un
gol a la prōrroga.

DIA HORA EQUIPS GOLS
11 juliol 22:00 Casa Roya From Hell To Heaven 3-5
11 juliol 23:00 Singermornings Natural Ōptics 1-2
12 juliol 22:00 Sant Romā d'Abella Reservoir Orcs 2-2
12 juliol 23:00 Singermornings Casa Roya 1-4
13 juliol 22:00 From Hell To Heaven Sant Romā d'Abella 7-6
13 juliol 23:00 Natural Ōptics Reservoir Orcs 8-0
14 juliol 22:00 Casa Roya Sant Romā d'Abella 5-5
14 juliol 23:00 Reservoir Orcs Singermornings 5-3
18 juliol 22:00 Natural Ōptics From Hell To Heaven 4-4
18 juliol 23:00 Reservoir Orcs Casa Roya 7-7
19 juliol 22:00 Sant Romā d'Abella Natural Ōptics 3-1
19 juliol 23:00 Singermornings From Hell To Heaven 7-0
20 juliol 22:00 Casa Roya Natural Ōptics 0-2
20 juliol 23:00 From Hell To Heaven Reservoir Orcs 6-4
21 juliol 22:00 Singermornings Sant Romā d'Abella 5-3
21 juliol 23:00 From Hell To Heaven Casa Roya 5-3
25 juliol 22:00 Natural Ōptics Singermornings 4-3
25 juliol 23:00 Reservoir Orcs Sant Romā d'Abella 5-7
26 juliol 22:00 Casa Roya Singermornings 4-2
26 juliol 23:00 Sant Romā d'Abella From Hell To Heaven 5-1
27 juliol 22:00 Reservoir Orcs Natural Ōptics 3-5
27 juliol 23:00 Sant Romā d'Abella Casa Roya 5-5
28 juliol 22:00 Singermornings Reservoir Orcs 5-3
28 juliol 23:00 From Hell To Heaven Natural Ōptics 2-2
01 agost 22:00 Casa Roya Reservoir Orcs 5-3
01 agost 23:00 Natural Ōptics Sant Romā d'Abella 12-2
02 agost 22:00 From Hell To Heaven Singermornings 5-4
02 agost 23:00 Natural Ōptics Casa Roya 5-3
03 agost 22:00 Reservoir Orcs From Hell To Heaven 6-4
03 agost 23:00 Sant Romā d'Abella Singermornings 3-5
classificaciķ fase regular
EQUIP PJ PG PE PP GF GC Punts
NATURAL ŌPTICS 10 7 2 1 45 21 23
FROM HELL TO HEAVEN 10 5 2 3 39 44 17
CASA ROYA 10 3 3 4 39 40 12
SINGERMORNINGS 10 4 0 6 36 33 12
SANT ROMĀ D'ABELLA 10 3 3 4 41 47 12
RESERVOIR ORCS 10 2 2 6 38 52 8

semifinals

09 agost 22:00 1r vs 4T NATURAL ŌPTICS SINGERMORNINGS 2-4
09 agost 23:00 2n vs 3r FROM HELL TO HEAVEN CASA ROYA 5-3

final

11 agost 22:00 FROM HELL TO HEAVEN SINGERMORNINGS 1-2

 

campiķ SINGERMORNINGS
subcampiķ FROM HELL TO HEAVEN

imatges de la final