4t Torneig d┤estiu de Futbol Sala 2013

L'equip Tapervere aconsegueix guanyar el Torneig d'Estiu desprÚs de guanyar a la final als Espartanos-Piscina Isona per 7 a 4.
Tots 2 equips han demostrat ser els millors en quedar tambÚ a la fase regular 1r i 2n, respectivament.

DIA HORA EQUIPS GOLS
08 juliol 22:00 MIAMI D'ALL└ ELS CARQUINYOLIS 6-0
08 juliol 23:00 GASQUEZMANI└TICS ESPARTANOS-PISCINA ISONA 1-11
09 juliol 22:00 TAPERVERE NATURAL OPTICS PALLARS 6-3
09 juliol 23:00 SANT ROM└ CAL MIQUEL 7-6
10 juliol 22:00 MIAMI D'ALL└ PISCINA FIGUEROLA - NONAME 6-2
10 juliol 23:00 ELS CARQUINYOLIS TAPERVERE 1-8
11 juliol 22:00 ESPARTANOS - PISCINA ISONA SANT ROM└ 8-3
11 juliol 23:00 NATURAL OPTICS PALLARS CAL MIQUEL 4-3
15 juliol 22:00 PISCINA FIGUEROLA - NONAME GASQUEZMANI└TICS 2-3
15 juliol 23:00 TAPERVERE MIAMI D'ALL└ 10-1
16 juliol 22:00 CAL MIQUEL ELS CARQUINYOLIS 2-5
16 juliol 23:00 NATURAL OPTICS PALLARS ESPARTANOS - PISCINA ISONA 1-10
17 juliol 22:00 TAPERVERE PISCINA FIGUEROLA - NONAME 5-1
17 juliol 23:00 GASQUEZMANI└TICS SANT ROM└ 3-3
18 juliol 22:00 MIAMI D'ALL└ CAL MIQUEL 8-4
18 juliol 23:00 ELS CARQUINYOLIS ESPARTANOS - PISCINA ISONA 2-6
22 juliol 22:00 PISCINA FIGUEROLA - NONAME SANT ROM└ 2-4
22 juliol 23:00 CAL MIQUEL TAPERVERE 5-7
23 juliol 22:00 NATURAL OPTICS PALLARS GASQUEZMANI└TICS 5-5
23 juliol 23:00 ESPARTANOS - PISCINA ISONA MIAMI D'ALL└ 5-3
24 juliol 22:00 CAL MIQUEL PISCINA FIGUEROLA - NONAME 7-5
24 juliol 23:00 SANT ROM└ NATURAL OPTICS PALLARS 5-6
25 juliol 22:00 TAPERVERE ESPARTANOS - PISCINA ISONA 4-3
25 juliol 23:00 GASQUEZMANI└TICS ELS CARQUINYOLIS 5-1
29 juliol 22:00 PISCINA FIGUEROLA - NONAME NATURAL OPTICS PALLARS 2-10
29 juliol 23:00 ESPARTANOS - PISCINA ISONA CAL MIQUEL 12-5
30 juliol 22:00 ELS CARQUINYOLIS SANT ROM└ 5-7
30 juliol 23:00 MIAMI D'ALL└ GASQUEZMANI└TICS 4-5
31 juliol 22:00 ESPARTANOS - PISCINA ISONA PISCINA FIGUEROLA - NONAME 8-0
31 juliol 23:00 NATURAL OPTICS PALLARS ELS CARQUINYOLIS 4-5
01 agost 22:00 SANT ROM└ MIAMI D'ALL└ 3-2
01 agost 23:00 TAPERVERE GASQUEZMANI└TICS 3-1
05 agost 22:00 PISCINA FIGUEROLA - NONAME ELS CARQUINYOLIS 5-14
05 agost 23:00 MIAMI D'ALL└ NATURAL OPTICS PALLARS 5-7
06 agost 22:00 GASQUEZMANI└TICS CAL MIQUEL 5-4
06 agost 23:00 TAPERVERE SANT ROM└ 6-7

classificaciˇ fase regular

EQUIP PJ PG PE PP GF GC Punts
TAPERVERE 8 7 0 1 49 22 21
ESPARTANOS-PISCINA ISONA 8 7 0 1 63 19 21
SANT ROM└ 8 5 1 2 39 38 16
GASQUEZMANI└TICS 8 4 2 2 28 33 14
NATURAL OPTICS PALLARS 8 4 1 3 40 41 13
MIAMI D'ALL└ 8 3 0 5 35 36 9
ELS CARQUINYOLIS 8 3 0 5 34 43 9
CAL MIQUEL 8 1 0 7 36 53 3
PISCINA FIGUEROLA-NONAME 8 0 0 8 19 57 0

semifinals

07 agost 22:00 1r vs 4T TAPERVERE GASQUEZMANI└TICS 10-3
07 agost 23:00 2n vs 3r ESPARTANOS-PISCINA ISONA SANT ROM└ 9-2

final

09 agost 22:00 TAPERVERE ESPARTANOS-PISCINA ISONA 7-4

 

campiˇ TAPERVERE
subcampiˇ ESPARTANOS-PISCINA ISONA


imatge de la final