Partits de pre-temporada

DATA

LOCAL

RESULTAT

VISITANT

16/05/08 PUIGGRŅS (1a Divisió Territorial Grup 5) 1-2 FS CONCA DELLĄ
16/05/08 GUERIN MARISTES LLEIDA (Territorial Catalana) 2-0 FS CONCA DELLĄ
16/05/08 TORREGROSSA (2a Divisió A Territorial Grup 6) 2-3 FS CONCA DELLĄ
27/07/08 FS CONCA DELLĄ 6-1 ĄGER DEPORTIU MONTSEC (2a Divisió A Territorial Grup 5)
22/08/08 TREMP (1a Divisió Territorial Grup 5) 3-4 FS CONCA DELLĄ
30/08/08 AGRAMUNT (Preferent Catalana Grup 5) 6-3 FS CONCA DELLĄ
06/09/08 ARTESA DE SEGRE (Preferent Catalana Grup 5) 3-3 FS CONCA DELLĄ
10/09/08 FS CONCA DELLĄ 1-8 AGRAMUNT (Preferent Catalana Grup 5)
17/09/08 FS CONCA DELLĄ 1-3 TREMP (1a Divisió Territorial Grup 5)
20/09/08 FS CONCA DELLĄ 4-3 ARTESA DE SEGRE (Preferent Catalana Grup 5)

Campionat de Lliga 2008/09 Segona Divisió A Territorial Grup 6

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

dades equips

EQUIP LOCALITAT HORARIS SAMARRETA

PANTALÓ

MITGES
C.F. Barbens Barbens dissabte 16.00                        
Bellcaire F.S. Bellcaire dissabte 16.30                        
Sant Ramon Pujalt F.S. Calaf dissabte 16.30                        
Castellfollit Riubregós C.F.S. Castellfollit de Riubregós dissabte 16.00                        
F.S. Castellserą Castellserą dissabte 16.00                        
Europerfil Cervera dissabte 17.00                        
Conca Dellą F.S. Isona i Conca Dellą dissabte 16.30                        
Penya Barcelonista Cubells Cubells dissabte 16.00                        
Fondarella F.S. Fondarella dissabte 17.15                        
Meca Torra Trilla Argelich Golmés Golmés dissabte 16.00                        
Massoteres Sant Guim Plana Massoteres dissabte 16.30                        
U.E. Peramola Peramola dis.17.00(Oliana)                        
Preixana F.S. Preixana dissabte 16.00                        
Sedó Club Futbol Sala Sedó dissabte 16.30                        
F.S. Sidamon C.D. Sidamon dissabte 16.00                        
F.S. Torregrossa Torregrossa dissabte 16.00                              
Vila-sana C.F. Vila-sana dissabte 17.00