Plantilla 2012/13

  Nom i Cognoms Posició Temp. Partits Gols
Arnau Oleart i Trulls Porter 2 11 -60
Valentin Dan i Mihaiescu Porter 5 10 -54
Guoerghe Pop Porter 1 5 -36
Enric Says i Llagostera (juvenil) Porter 1 7 -24
Óscar Eroles i Peiri Tanca 5 27 14
Isaac Giralt i Lahosa Tanca 5 19* (-18)
Jordi Tartera i Colomina Ala 2 25 15
Francesc Josep 'Paco' Boneta i Martin Ala 1 10 1
Jaume 'Tete' Boneta i Martin Pivot 1 13 11
Toni Aubets i Fàbrega (juvenil) Ala 1 1  
Tao Cvetanovic Ala 1 4  
David Olmedo i Domínguez Ala 1 14 6
Jordi Solé i Cirera (juvenil) Pivot 1 1  
Genís Coma i Bertran Ala 1 10 6
Miquel Colom i Solé (juvenil) Ala 1 1  
Marc Cirera i Porta (juvenil) Tanca 1 1  
  Javier González i Conde Tanca 1 1  
Jordi Durany i Martínez Ala 1 21 8
Andrés Felipe Ramírez i Giraldo Pivot 1 18 3
Danilo de Souza i Oliveira Ala 3 21 13
Adrià Colom i Reche (juvenil) Ala 1 4  
Yamal Chel i Porcuna Pivot 1 20 49
Jonatan Gázquez i Mouktadibillah Pivot 1 21 33
Hubert Bernadó i Miquel Pivot 3 3 4

* a la jornada 17, 18, 26 i 27 l'Isaac va fer de porter.

- a la jornada 14, David Olmedo i Jonatan Gázquez van fer un gol cadascú en pròpia porta.
- a la jornada 30, Jordi Durany va marcar-se un gol en pròpia porta.

ALTES Francesc Josep Boneta i Martin
Jaume Boneta i Martin
David Olmedo i Domínguez
Enric Says i Llagostera (del juvenil, jornada 02)
Yamal Chel (jornada 04 procedent del Tremp)
Valentin Dan (jornada 04)
Jordi Durany i Domínguez (jornada 06)
Andrés Felipe Ramírez i Giraldo (jornada 07)
Adrià Colom i Reche (del juvenil, jornada 09)
Jordi Solé i Cirera (del juvenil, jornada 09)
Jonatan Gázquez i Mouktadibillah (jornada 10)
Guoerghe Pop (jornada 11)
Genís Coma i Bertran (jornada 15)
Miquel Colom i Solé (del juvenil, jornada 23)
Tao Cvetanovic (jornada 24)
Arnau Oleart i Trulls (jornada 28, retorna al Conca)
Javier González i Conde (jornada 30)
Marc Cirera i Porta (del juvenil, jornada 30)
Toni Aubets i Fàbrega (del juvenil, jornada 30)
BAIXES Valentin Dan i Mihaiescu
Marcos Junio i Marques (ja va causar baixa al gener 2012)
Jordi Grasa i Subirà
Jordi Aubets i Vigatà
Oriol Abella i Pubill
Santi Fité i Lloret
Paulo Ricardo Machado i da Conceiçao
Javier Barbuzano i Arias
Hubert Bernadó (jornada 03, fitxa pel Tremp)
Arnau Oleart i Trulls (jornada 10, fitxa pel Bàsquet Tremp)
Paco Boneta (jornada 12)
Tete Boneta (a mitja temporada)

podeu veure la informació dels jugadors a la secció Jugadors.